WhatsApp İkonu

+90 212 549 27 52

YEDEK PARÇA VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ


“Bu yolda yalnız değilsiniz”


Makinalarımızla ilerlediğiniz üretim yolculuğunda teknik ekibimiz daima yanınızdaki yol arkadaşınız

Teknik Servis


Teknik servis ekibimiz, sektördeki 20 yıllık deneyiminden ileri gelen kalite, güvenilirlik ve sürdürülebilirlik tecrübesi ile son derece uzmanlaşmış bir hizmet anlayışına sahiptir. Ekibimiz makinanın herhangi bir arıza durumundan yedek parça ihtiyacınıza kadar tüm aşamalarda sizinle birlikte olacaktır. Güncel stoklarımız ile siz müşterilerimize yedek parça tedariğinde en kısa sürede yardımcı olmaktayız.

Eğitim


Operatörlerin ihtiyaç duyduğu makina ve yazılım programları (yapmış olduğunuz imalata uygun hatasız ve en hızlı üretim modelini oluşturmak) hakkındaki teknik bilgiler, uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.

Dijital Servis Desteği


Makinanın arıza durumunda yapılan plan ve hazırlıklar doğrultusunda anında telefon ve görüntülü görüşme desteği, buna ek olarak CNC makinasına internet hattı bağlatmanız durumunda teknik ekibimiz 7/24 dijital servis desteği anlayışı ile makinanıza uzaktan bağlantı yardımıyla erişip mevcut arızayı çözmektedir.Uzaktan bağlantı ile çözülemeyecek arızalarda ise firmanızda servis desteği vermektedir.